Пошук по сайту


Рішення (Проект)

Рішення (Проект)
БОЯРСЬКА МІСЬКА РАДА

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТРІШЕННЯ (Проект)


Від 10 листопада 2016 року № ___


м. Боярка


Про встановлення розміру плати за навчання на 2016-2017 навчальний рік

та затвердження Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання дітей в Боярській міській дитячій школі мистецтв
Керуючись п.п 2 п б). ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , відповідно до Постанови КМУ від 25 березня 1997 р. №260, на підставі подання щодо розміру плати за навчання дітей у Боярській міській дитячій школі мистецтв на 2016-2017 навчальний рік, наданого директором школи Євлашевським К.М., -
ВИКОНКОМ МІСЬКОЇ РАДИ
ВИРІШИВ:

1. Встановити щомісячну плату за навчання дітей в БМД школі мистецтв на відділеннях бального, народного, сучасного танців:

 • 40 грн. (4 години на місяць);

 • 80 грн. (8 годин на місяць);

 • 120 грн. (12 годин на місяць);

 • 160 грн. (16 годин на місяць);

 • 240 грн. (24 години на місяць);

 • 320 грн. (32 години на місяць).


2. Встановити щомісячну плату за навчання дітей в БМД школі мистецтв для старших класів (5, 6, 7 клас):

2.1. на відділенні бального та народного танцю:

 • 320 грн. на місяць (відповідно до навчальних планів та програм);


2.2. на відділенні сучасного танцю:

 • 240 грн. на місяць (відповідно до навчальних планів та програм).


3. Відповідно до встановленої кількості навчальних годин на місяць, встановити річну плату за навчання:

 • 360 грн. (4 години на місяць);

 • 720 грн. (8 годин на місяць);

 • 1080грн. (12 годин на місяць);

 • 1440 грн. (16 годин на місяць);

 • 2160 грн. (24 години на місяць);

 • 2880 грн. (32 години на місяць).

Розрахунок проведено на 9 місяців навчального року.
4. Затвердити «Положення про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання дітей в Боярській міській дитячій школі мистецтв» (додається).
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти першого заступника міського голови В.В.Шульгу.


МІСЬКИЙ ГОЛОВА О.О.ЗАРУБІН


М.

ЗАТВЕРДЖЕНО: рішенням виконавчого комітету №________ від__________

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в

Боярській міській дитячій школі мистецтв
1. Загальні положення
1.1. Це Положення розроблено відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 року № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання дітей у державних школах естетичного виховання», Статуту Боярської міської дитячої школи мистецтв та інших нормативно-правових актів. Дане Положення регламентує порядок оплати та надання пільг по оплаті за навчання в Боярській міській дитячій школі мистецтв по таким відділенням:

 • бального танцю;

 • народного танцю;

 • сучасного танцю.


1.2. Це Положення поширюється на позашкільний навчальний заклад, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Боярка, а саме на Боярську міську дитячу школу мистецтв (далі «БМД школа мистецтв»).
1.3. Плата за навчання встановлюється згідно ст. 26 Закону України «Про позашкільну освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 року № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей».
1.4. Розмір плати за навчання в БМД школі мистецтв переглядається і затверджується щорічно рішенням виконавчого комітету Боярської міської ради до початку навчального року за відповідним поданням директора школи. Плата за навчання встановлюється один раз на рік з 1 вересня.
1.5. Директор школи доводить встановлений розмір плати за навчання до відома батьків.
2. Порядок внесення плати за навчання в БМД школі мистецтв
2.1. Плата за навчання вноситься протягом дев’яти місяців навчального року щомісячно до 10 числа поточного місяця. Учнів, батьки яких своєчасно не внесли оплату за навчання, до занять не допускаються. При заборгованості за два місяця (один минулий та 10 днів поточного) учні можуть бути відраховані з контингенту школи.
2.2. Плата за навчання вноситься у безготівковій формі на розрахунковий рахунок навчального закладу.
2.3. Встановити за поновлення навчання учнів у школі разову плату у двократному розмірі від встановленої вартості навчання на відповідному відділенні.
3. Пільги по оплаті за навчання в БМД школі мистецтв
3.1. Перелік документів для застосування пільг, термін їх подання та періодичність поновлення доводиться до відома батьків адміністрацією закладу.
3.2. Пільги надаються на навчальний рік на підставі поданих батьками відповідних документів, що свідчать про можливість встановлення пільг по оплаті з 1 числа того місяця до 15 числа якого батьки учня подали письмову заяву та необхідні документи.
3.3. При поданні батьками документів на встановлення пільг після 15 числа, оплата за відповідний місяць стягується у повному розмірі.
3.4. Встановити пільги по оплаті за навчання таким категоріям дітей:

3.4.1. Звільняються від оплати за навчання на 100%:

а) діти із багатодітних сімей;

б) діти-сироти;

в) діти позбавлені батьківського піклування.
3.4.2. Зменшити оплату за навчання на 50%:

а) дітям-напівсиротам;

б) дітям, батьки яких являються учасниками АТО.

в) при навчанні двох і більше учнів з однієї сім’ї батьківська плата встановлюється:

-за першого учня в розмірі 100%, за інших – 50%;

г) дітям, які навчаються на двох і більше відділеннях:

- за перше 100% та 50% за наступні;


3.5. Передбачені цим Положенням вищевказані пільги можуть надаватися лише по одному виду пільг на сім’ю із зазначених видів пільг за бажанням батьків.
3.6. За погодженням з виконавчим комітетом Боярської міської ради директору школи надається право встановлювати пільги по оплаті за навчання або стипендію особливо обдарованим дітям.
3.7. У разі хвороби учня протягом двох місяців і більше, при наявності документів з лікувального закладу та заяви батьків, за перший місяць хвороби оплачується 100%, за наступні – 50%.
3.8. При наявності медичної довідки про звільнення дитини від фізичного навантаження протягом одного або більше місяців батьківська плата за даний період встановлюється у розмірі 50% від встановленої вартості за навчання на відділенні.
4. Планування та використання доходів від плати за навчання в

БМД школі мистецтв
4.1. Облік видатків та надходжень, нарахування плати за навчання та контроль покладається на бухгалтерію БМД школи мистецтв.
4.2. Плата за навчання зараховується до власних надходжень школи і спрямовується на виконання навчальних планів, матеріальні витрати, пов’язані з навчально-виховною роботою, оплату праці, матеріального стимулювання працівників, зміцнення матеріально-технічної бази закладу, соціальний захист трудового колективу.
5. Прикінцеві положення
5.1. Дане Положення набирає чинності з моменту його затвердження рішенням виконавчого комітету Боярської міської ради.
5.2. Зміни та доповнення до Положення можуть вноситися відповідно до нормативно-правових актів України, що регламентують дане питання.
Керуюча справами М.А. Рябошапка

поділитися в соціальних мережахСхожі:

До рішення №43 14 сесії від 07. 11. 2007 року
Хмельницькобленерго”. Підготовлено проект рішення про внесення змін в рішення про створення комісії по передачі з комунальної власності...

Рішення (Проект) від
Затвердити склад Громадської ради при виконавчому комітеті Боярської міської ради (додається)

Рішення від 17. 03. 2016 року №11/8
Керуючись п. 2 ч. 2 ст. 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши проект плану роботи виконавчого комітету...

Рішення від 09. 06. 2016 року №30/3
Керуючись п. 2 ч. 2 ст. 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши проект плану роботи виконавчого комітету...

Рішення (Проект) від 14 липня 2016 року
Про зменшення тарифу з утримання будинку та прибудинкової території (на суму вартості послуги з прибирання прибудинкової території)...

Рішення прийнято
Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій І статус суддів" та процесуальних законів...

Рішення (Проект) від
Розглянувши лист директора тов «Агрофірма «Білогородка» Біляка В.І. про погодження на здійснення тимчасової торгівлі молоком на території...

Рішення [проект]
Про столицю України місто-герой Київ", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Закону України "Про благоустрій...

Рішення від 17. 02. 2011 р. №193
України “Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України...

Проект рішення
Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про охорону культурної спадщини», Закону України «Про відповідальність...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

pravo.lekciya.com.ua
Головна сторінка