Пошук по сайту


Закон України від 28. 12. 2014 №71-vііі "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" окремим категоріям землекористувачів, (органи державної влади, заклади освіти, заклади охорони здоров'я та ін.

Закон України від 28. 12. 2014 №71-vііі "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" окремим категоріям землекористувачів, (органи державної влади, заклади освіти, заклади охорони здоров'я та ін.

БЛОК 1

1. Чому органи ДФС до сьогоднішнього дня проводять перевірки платників податків, враховуючи що у 2015-2016 роках впроваджено мораторій на їх проведення?
2. У 2015 році законодавець надав органам ДФС тимчасові повноваження щодо погашення значних за обсягом боргів без рішення суду. Які на сьогодні результати роботи від використання очолюваної Вами служби цієї норми?

   

3. Чому не повертається переплата з податку на прибуток?
4. Як Ви прокоментуєте ситуацію, яка відбулася з ТОВ «Т-Стиль» (Рівненський льонокомбінат)?
5. Вже неодноразово під час перевірок податківці казали, що не можуть завершити перевірку без донарахувань – треба виконувати план. Хіба можна доводити план по перевірках, адже невідомо є на підприємстві порушення чи ні?
6. Чи вдалось ДФС врегулювати питання погашення податкового боргу ПАТ «Укрнафта»? Які заходи вживаються для забезпечення надходження від підприємства коштів до бюджету?
7. Прокоментуйте, будь-ласка, ситуацію яка склалася по оскарженню ДП «Укрспирт»донарахувань на суму 23 млн. грн.?
8. Дайте будь-ласка коментар на підставі чого органи ДФС порушують кримінальну справу по донарахованих сумах податкових зобов’язань, якщо вони знаходяться в апеляційному оскаржені?
9. Поясніть з яких причин органи ДФС відмовляють платникам податків у наданні матеріалів зустрічної звірки проведеної відносно їх контрагентів?
10. Яка ефективність відстоювання інтересів держави при супроводженні справ у судах, зокрема по ПАТ «АрселлорМітал Кривий Ріг»?
11. Чи можуть платники податків фізичні особи – підприємці, які працюють на ринку, отримати пільгу і не використовувати касовий апарат, зважаючи на те, що вони не можуть собі дозволити витрати на його придбання та обслуговування?
12. Борг підприємств, які не забезпечені активами для погашення, складає 15,7 млрд.грн. від загальної суми боргу. Чому такі борги не зменшуються, наприклад, через процедуру банкрутства?   
13. Закон України від 28.12.2014 № 71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" окремим категоріям землекористувачів, (органи державної влади, заклади освіти, заклади охорони здоров'я та ін.) скасовано пільги зі сплати земельного податку, тому у них виникає обов'язок нараховувати та сплачувати  податок на загальних підставах. Чи можуть платники отримати право на таку пільгу?
14. До якого часу органи ДФС продовжуватимуть практику минулої влади у питаннях затягування відшкодування ПДВ, у тому числі безкінечного оскарження у не перспективних судових справах?
15. Майже третина всіх боргів - це борги підприємств банкрутів, процедури по яких тривають роками. Що ДФС збирається робити з боргами підприємств цієї категорії?
16. Законом України від 28.12.2014 № 71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи" скасовано фіксований сільськогосподарський податок і сільськогосподарські товаровиробники можуть обрати спрощену систему оподаткування - бути платниками єдиного податку четвертої групи. Чи включаються до об'єкту оподаткування єдиним податком земельні ділянки, які знаходяться у користуванні суб'єкта господарювання, але право користування документально не підтверджено і не зареєстровано ?
17. Підприємство має бажання скористатись процедурою податкового компромісу та заплатити 5 % від донарахованих сум, які вже визначені у податкових повідомленнях-рішеннях і оскаржуються в суді. Чи буде проводитись в такому випадку додаткова перевірка?
18. Чому в умовах стрімкого росту податкового боргу, ДФС активно не ініціює вдосконалення законодавства щодо процедур його стягнення?
19. Як центральний апарат контролює прийняття рішень щодо погодження чи непогодження застосування податкового компромісу?
20. Сума списаних у 2014 році боргів більш ніж у 3,5 рази перевищує суму фактично погашених боргів. Так списано 3,8 млрд.грн., а погашено - 1,1 млрд.грн. Як ви це поясните?
21.  У нас є інформація про численнізверненняпідприємств, з якимифіскальна служба досі не розрахувалася за договорами. Кредиторськазаборгованістьобчислюєтьсямільйонами і не погашається роками.Кредиторизмушеніподавати позови до суду. Поясніть чому так ?
22. Зміни до Податкового кодексу щодо оприлюднення податкової інформації, пов’язаної з відшкодуванням ПДВ з державного бюджету прийнято, але оприлюднення такої інформації на веб-порталі Державної фіскальної служби України у мережі Інтернет здійснюється лише частково. Поясніть чому так?

БЛОК 2

1. Яка ефективнiсть від запровадження ставки рентної плати у 70 відсотків для газовидобувних підприємств, що видобувають газ для потреб населення?
2. Яка необхідність у використанні коригуючого коефіцієнту до ставок рентної плати за руди заліза, що залежить від вмісту металу в товарній продукції гірничих підприємств?

БЛОК 3

1. Питання щодо інформаційної системи Державної фіскальної служби:

1.1. Хто розробник системи та хто обслуговує програмне забезпечення на всіх рівнях?

1.2. Яким чином відбувається звірка даних з оформлення вантажу та транспортних засобів, особливо у пунктах пропуску? ( Звірка відбувається один раз на зміну спільно з Державною прикордонною службою. Питання неодноразово порушувалося протягом 2009-2012 років, але так залишилося відкритим)

Взаємодія Державної фіскальної служби, Державної митної служби, Державної прикордонної служби, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ автоматизована через інформаційно-телекомунікаційну систему (ІТС) «Аркан» - це строго регламентована система і взаємодія відбувається на центральному рівні, в той час як основні «хитрощі» відбуваються на пунктах пропуску.

Розробка програмного забезпечення для ІТС Державної фіскальної служби та Державної митної служби забезпечується приватними компаніями. За працездатність ІТС в цілому, а також за коректність їх побудови відповідають виключно ІТ-спеціалісти ДФС та ДМС, які не мають необхідної кваліфікації. Крім того, супроводження програмного забезпечення відбувається приватними компаніями та особами, що є порушенням КСЗІ та не може забезпечувати надійну роботу та збереження даних. Наприклад, протягом 2007-2012 років ІТС ДМС зупинялась декілька разів з частковою втратою інформації.

Позитивним є те, що всі ІТС Державної прикордонної служби розроблялася під патронатом Національної академії наук України і саме вона несе відповідальність за їх підтримку та працездатність. Юридично така співпраця оформлена спільним наказом ДПС та НАНУ.

Сьогодні відсутній державний контроль за розвитком ІТС, кожен новий керівник починає розвиток системи на свій розсуд, що призводить до значних витрат з держбюджету та створює серйозну загрозу для надійної та ефективної роботи ІТС.

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Закон №71
Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від...

Порівняльна таблиця до проекту Закону України «Про внесення змін...
Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)»

Закон України від 21 червня 2013 р. N 357-vii
Про внесення змін до розділу II закону україни "про внесення змін до деяких законодавчих актів україни у зв’язку з прийняттям податкового...

Закон України від 31 липня 2014 року №1621-vіi «Про внесення змін...
Податковий кодекс України від 02 грудня 2010 року №2755-vi зі змінами та доповненнями – пку

Закон України від 16 липня 2015 р. N 629-vііі
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення...

Закон України
Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо зменшення навантаження на фонд...

Пояснювальна записка до проекту Закону України „Про внесення змін...
Закону України „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо зменшення навантаження...

Закон україни
Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України»

Порівняльна таблиця до проекту Закону України „Про внесення змін...

Закон України від 14 травня 2013 р. N 224-vii
Про внесення змін до деяких законодавчих актів україни щодо реалізації державної антикорупційної політикиБаза даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

pravo.lekciya.com.ua
Головна сторінка