Пошук по сайту


Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників

Сторінка1/163
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   163
Державний комітет будівництва, архітектури та житлової політики України Міністерство праці та соціальної політики України

ДОВІДНИКкваліфікаційних характеристик професій працівників

Випуск 64

Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи.

Будівництво метрополітенів, тунелів та підземних споруд

спеціального призначення

Розділ 2. Робітники. Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи.


З Доповненнями № 1, 2, 3, 4, 5 затвердженими наказами Держбуду України від 08.08.2002 № 25, 29.08.2003 № 149, 22.12.2003 №218; 18.10.2004 №171;

Зі зміною № 6, затвердженою наказом Мінбуду
України від 02.12.2005 №9;
Зі змінами № 7, 8, затвердженими наказом Мінбуду
України від 05.12.2006 № 399Київ 2001

Видання друге, з урахуванням доповнень
РОЗРОБЛЕНО Українським науково-дослідним Цент­ром економіки будівництва "Екобуд".

ЗАТВЕРДЖЕНО і ВВЕДЕНО в дію розділ 2 з 1 квітня 2000 року наказом Державного комітету будівництва, архі­тектури та житлової політики України від 21 лютого 2000 року № 32; доповнення до розділу 2 затверджено і введено в дію з 1 жовтня 2001 року наказом від 14 вересня

2001 року № 183.

ПОГОДЖЕНО з Міністерством праці та соціальної політики України. Науково-методичну експертизу здійснено Центром продуктивності Мінпраці України.

РОЗРОБНИКИ фахівці УкрНДЦ "Екобуд": канд. екон. наук Голодець І.В., Капітоненко М.О., Маліков А.В., Омеляненко Л.М., Янчуковська Л.Г.

У розробці брали участь фахівці: Беркута А.В., Шарапова Т.О. (Держбуд України); Данченко М.І. (корпорація "Укрметротунельбуд"); Заєц В.М. (корпорація "Укрбуд"); Сідляренко Н.І. (корпорація "Укравтодор"); Висоцький В.П. ("Укрдортехнологія"); Трофимов О.П. (НПФ "Укрспецмон-тажпроект")
Редактори: Домашевська О.В., Гориня Т.Б. Комп'ютерний набір: Гориня Т.Б., Загура Т.Г.

РОЗРОБЛЕНО фахівцями Українського науково-дослідного центру економіки будівництва „Екобуд": Голодець І.В. (відповідальний розробник), Томільцев І.М., Казько В.Д., Уляна Т.Б., Гончаренко Л.П.

У розробці брали участь фахівці: канд. екон. наук Беркута А.В., Шарапова Т.О., Губень П.І. (Міністерство будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України); Заєц В.М. (корпорація „Укрбуд"); Данченко М.І. (ТОВ „БМК Планета-Міст"), Химич А.А. (ВАТ „Мостобуд"), Висоцький В.П. (УДВТП „Укрдортехнологія").

Під загальною редакцією канд. екон. наук Голодець І.В.

ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 2 грудня 2005 року № 9.

ПОГОДЖЕНО з Міністерством праці та соціальної політики України та Центральним комітетом професійної спілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України. Науково-методичну експертизу здійснено Центром продуктивності Мінпраці України.

Кваліфікаційні характеристики професій робітників є обов'язковими для встановлення кваліфікаційних розрядів під час тарифікації робіт в організаціях (підприємствах) усіх галузей народного господарства, де є зазначені у цьому випуску виробництва та види робіт.

© УкрНДЦ „Екобуд", 2006. Перегляд, розроблення, зміни ISBN 966-8115-07-4

© УкрНДЦ „Екобуд", видання, дизайн оригінал-макета, 2006.

Передрукування, повне чи часткове відтворення, тиражування Довідника без дозволу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України не дозволяється.

Офіційний видавець нормативних документів у галузі будівництва і промисловості будівельних матеріалів Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України Український науково-дослідний центр економіки будівництва, "Екобуд"

В редакції доповнення №6, затвердженого наказом Держбуду України від 02.12.05 №9.

РОЗРОБЛЕНО фахівцями Українського науково-дослідного центру економіки будівництва „Екобуд": канд. екон. наук І. В. Голодець, В. Д. Казько, І.М. Томільцев, К. І. Шевчук, А. О. Ольховик.

У розробці брали участь фахівці: канд. екон. наук А. В. Беркута, Т. О. Шарапова, П. І. Губень (Міністерство будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України); М. І. Данченко (ТОВ „БМК Планета-Міст"); Г. П. Жучко, В.П. Висоцький (УДВТП „Укрдортехнологія"); Л. П. Гончаренко, І. А. Сохач (УкрНДЦ „Екобуд"); В. М. Заєць (корпорація „Укрбуд").

Під загальною редакцією канд. екон. наук І.В. Голодець.

ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 5 грудня 2006 р. № 399.

ПОГОДЖЕНО з Міністерством праці та соціальної політики України та Професійною спілкою працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України. Науково-методичну експертизу здійснено Центром продуктивності Мінпраці України.

Кваліфікаційні характеристики професій робітників є обов'язковими для установлення кваліфікаційних розрядів під час тарифікації робіт в організаціях (підприємствах) усіх галузей народного господарства, де є зазначені у цьому випуску виробництва та види робіт.

В редакції змін №7, 8, затвердженої наказом Мінбуду України від 05.12.2006 №399.

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ БУДІВНИЦТВА,

АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ


  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   163

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
З метою приведення кваліфікаційних характеристик професій працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності, у відповідність...

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 70. Зв'язок

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск Видобуван

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 65 "Торгівля
Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 65 Торгівля

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск Сільське

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66 Залізничн

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
Доповненням №1, затвердженим наказом Держбуду України від 22 грудня 2003 року №218

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників
України від 16 лютого 1998 року №24, з урахуванням змін І доповнень до змісту характеристик, які виникли у зв'язку із впровадженням...

Практичні питання реалізації трудових прав працівників на сумісництво та суміщення професій
П україни встановлено, що працівник має право реалізувати свої здібності до продуктивної І творчої праці шляхом укладення трудового...

Особові справи педагогічних працівників
Особова справа посідає основне місце у системі персонального обліку працівників. На підставі документів, що групуються у ній, проводиться...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

pravo.lekciya.com.ua
Головна сторінка