Пошук по сайту


План виховної роботи Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 на 2012-2013н р

План виховної роботи Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 на 2012-2013н р

Сторінка1/3
  1   2   3
План

виховної роботи

Ладижинської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів №2

на 2012-2013н.р.


Пільговий контингент учнів школи станом на 01.06.2012 року


Протягом 2011-2012 н.р. діти пільгових категорій безкоштовно відвідали концерт Вінницької філармонії. Дітям ПБП надана допомога на придбання шкільної форми. Діти-інваліди до Дня інваліда отримали подарунки. Обдаровані учні – переможці шкільних, міських, обласних олімпіад, конкурсів, спортивних турнірів нагороджені грошовими преміями. Учні школи за рахунок бюджетних коштів відпочивають в оздоровчих закладах.

5 учнів школи безкоштовно перебували у пришкільному таборі, а 2 учні – за 50%.

Морально-правове виховання
у 2011-2012 н.р. здійснювалось через викладання курсу правознавства, проведення тижня права, під час якого відбувся єдиний урок на тему: «Права людини»; години спілкування «Права дитини», «Що ти знаєш про закон?», «Як захистити права дитини в Україні», «Якими можуть бути наслідки злочину», «Права дитини в міжнародних документах»; конкурс малюнка «Мої права» та плакатів «Права людини. Права дитини»; конкурс «Юридичний ерудит»; інтерактивна гра-подорож «В країні дитячих прав». У рамках методичної комісії класних керівників розглядались питання:

  • Учитель і проблема дисципліни або як прийнято відповідати за неприйнятну поведінку учнів (Протокол № 3 від 09.02.12 р.)

  • Сучасний стан та актуальні завдання в сфері попередження насильства у навчальних закладах (Протокол № 2 від 24.11.11 р.)

  • Вивчення агресивної поведінки учнів з метою профілактики правопорушень (Протокол № 3 від 09.02.12 р.).

Питання правової відповідальності неповнолітніх та їх батьків розглядались та батьківських зборах, засіданнях Ради з профілактики правопорушень.

Для учнів школи були проведені бесіди за участю представників відділу у справах дітей, кримінальної міліції у справах дітей, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Була проведена акція «16 днів проти насильства».

Щомісячно проходили класні години на правову тематику: «Відповідальність людини за свої вчинки», «Декларація прав дитини. Основні положення Декларації», «Невід’ємне право кожного-право на життя», «Що означає жити красиво».

Видано по школі накази: «Про підсумки акції 16 днів проти насильства» (наказ № 357 від 12.12.2011 р.), «Стан реалізації Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області» (наказ № 372 від 22.12.2011 р.), «Про підсумки проведення Всеукраїнського тижня права» (наказ № 359 від 13.12.2011 р.), «Про роботу школи з морально-правового виховання у 2011-2012 р.» (наказ № 141 від 25.04.12 р.), «Про заходи щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» (наказ № 65 від 24.02.12).


Робота з профілактики правопорушень, злочинів,

бродяжництва серед неповнолітніх
Робота адміністрації та педагогічного колективу з профілактики правопорушень,злочинів, бродяжництва серед неповнолітніх у 2011-2012 н.р. була побудована відповідно до Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010-2014 роки, розпорядження Кабінету міністрів від 22.10.2010 р., № 2140-р «Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2011-2015 роки», наказів управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 01.04.10 р. № 175 «Про затвердження плану заходів щодо попередження вживання алкогольних напоїв серед дітей, учнівської та студентської молоді на період до 2012 р.» та від 10.01.11 р. № 7 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної компанії «Стоп насильству!» на період до 2015 року» і проводилась згідно з планом спільних дій школи, відділу у справах дітей, центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді.

У 2011-2012 н.р. працювала Рада з профілактики правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, яка проводила роботу з учнями, схильними до правопорушень внутрішкільної дисципліни, проводила заходи щодо запобігання негативним проявам в підлітковому середовищі. Протягом року проводились зустрічі учнів школи з представниками відділу у справах дітей, представниками правоохоронних органів.

У рамках роботи школи з профілактики алкоголізму. наркоманії, СНІДу відбулися 2 лекції за участю лікарів ЛТМО.

Крім зазначених зустрічей працівники соціально-психологічної служби школи проводили години спілкування, тренінгові заняття, бесіди, круглі столи, виступали на загальношкільних батьківських зборах, засіданнях м/к класних керівників з метою інформаційно-просвітницької та профілактичної роботи серед учнів, батьків та учителів. Було проведено опитування учнів 7-х і 10-х класів «Моє відношення до алкоголю», дослідження самооцінки психічних станів (9 і 11 класів), вивчення рівня тривожності серед учнів 4-х і 5-х класів,вивчення та аналіз ризиків виникнення різних форм насильства серед дітей та над дітьми у 7-А і 9-А класах, з’ясування ставлення молоді до власного здоров’я та інформованість про негативні звички (7-9 кл.). Проведено тиждень антиалкогольної та антитютюнової пропаганди (наказ № 337 від 28.11.2011 р.), місячник «Школа проти СНІДу».

Проведено педраду на тему «Превентивне виховання як складова виховання учнівської молоді та система профілактичних дій педагогів, спрямованих на запобігання проявам асоціальної поведінки підлітків».

Протягом 2011-2012 н.р. учителі школи брали участь у проведенні профілактичних рейдів «Нічне місто», «Вулиця», «Урок».

Станом на 01.06.2012 року на обліку у школі перебуває 2 учні, які схильні до правопорушень, 3 учні, які схильні до пропуску навчальних занять, 11 учнів із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах та 4 неблагополучні сім’ї, у яких виховується 11 дітей.


Кількість сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах


Протягом навчального року класними керівниками та соціально-психологічною службою школи проводилась систематична робота з сім’ями, в яких проживають та виховуються діти, що опинилася у складних життєвих обставинах. Учні, що опинилися у складних життєвих обставинах, максимально були охоплені гуртовою роботою, з боку класних керівників здійснювався контроль за відвідуванням ними навчальних занять, проводилась індивідуальна робота.


Внутрішкільний облік учнів, схильних до правопорушеньСтаном на 01.06.2012 р. у школі немає учнів, схильних до вживання алкоголю та наркотиків.


Робота з охорони життя і здоров’я учнів

У рамках профілактичної роботи з попередження всіх видів дитячого травматизму протягом 2011-2012 н.р. у школі проводилися відповідні заходи. Викладалися предмети «Я, моє життя, моє здоров’я» (5-6 кл.), «Основи здоров’я» (1-4 кл.), «Безпека дорожнього руху» (5-11 кл.), проводились медичні огляди учнів, профілактичні бесіди, лекції та інші заходи, спрямовані на недопущення випадків травмування учнів та пропаганду здорового способу життя. Проводились єдині уроки безпеки дорожнього руху, місячник «Увага! Діти на дорозі!», КВК «Червоний, жовтий, зелений» (5-ті класи), радіопередачі з охорони життя і здоров’я дітей, конкурси малюнка «Мій друг – світлофор», «Безпека та мир в Україні», «Безпека праці». Систематично проводились бесіди з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, пожежної безпеки та інших видів дитячого травматизму. Команда школи прийняла активну участь в обласному конкурсі літературно-музичних композицій «Молодь обирає здоров’я». Протягом навчального року у школі працювали гуртки «За здоровий спосіб життя» (кер. Король Т.О.), «Школа безпеки» (кер. Бевз О.Л.), «Юні інспектори руху» (кер. Моргун Т.А.). Гуртківці брали участь у конкурсах, декадниках, різних змаганнях, як міських так і обласних. Учнями 6-Б кл., класний керівник Миколюк Ю.В., створений проект «Разом до здоров’я».
Аналіз нещасних випадків з учнями школи під час навчально-виховного процесу та в позаурочний час протягом навчального року показав, що у 2009-2010 н.р. у школі трапилося 6 нещасних випадків під час навчально-виховного процесу, протягом 2010-2011 н.р. – 4 випадки, протягом 2011-2012 н.р. – 3 нещасні випадки.

Нещасні випадки з учнями під час навчально-виховного процесу


Громадянське виховання

Громадянське виховання у 2011-2012 н.р. реалізовувалося через проведення таких заходів, як Шевченківські дні, години спілкування «Україна – держава європейська», «Люблю тебе, мій краю рідний», «Україна – моя Батьківщина», «Конституція і конституційні реформи в Україні», позакласні заходи «Славні хлопці українці», участь у Всеукраїнській експедиції української молоді «Моя Батьківщина – Україна», конкурс юних фотоаматорів «Моя Україна»; конкурс дитячого малюнка на асфальті «Ми за мир на планеті Земля»; заходи присвячені 360-річчю з часу битви під Берестечком, до Дня Соборності України, до річниці звільнення України і Ладижина від німецько-фашистських загарбників, до 80-річчя утворення Вінницької області, до відзначення річниці Чорнобильської трагедії.

Одним із аспектів громадянського виховання є прищеплення учням гордості за свою Батьківщину, любові до рідного краю, його традицій. Реалізація даного аспекту здійснювалася через проведення різноманітних екскурсій по Вінницькій області та за її межами. Учні 9-11 класів взяли участь у міському конкурсі малюнків, творів «Яким я бачу місто майбутнього».

Про роботу школи з громадянського виховання було видано наказ по школі № 358 від 12.12.2011 р.
Військово-патріотичне виховання
Військово-патріотичний напрямок виховної роботи у 2011-2012 н.р. знайшов відображення у проведенні заходів до Дня Збройних Сил України (свято «Лицарський турнір ввічливості», свято «Доки буде Україна, доти будуть козаки», веселі старти, спортивні змагання з піонерболу, футболу, баскетболу), Дня Захисника Вітчини («Нумо, хлопці!»), заходів, присвячених 67-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні (конкурс пісні і строю, святковий концерт для ветеранів Великої Вітчизняної війни). У 2011-2012 н.р. команда школи зайняла ІІ місце у міських змаганнях до Дня Захисника Вітчизни.
Родинно-сімейне виховання
Родинно-сімейне виховання здійснювалось через проведення таких заходів, як свята «Весну зустрічаймо разом» (3-Б кл. Вилиш Н.А.), «Тепло батьківської хати»

(1-Б кл., Мартинюк О.П.), «Класна родина» (1-В кл., Маляр Н.М.), «Наша «класна» родина» (1-Б кл., Червінко О.А.), «Давайте, друзі, разом природу берегти» (3-А кл., Савченко Л.В.) «Уклонімося хлібові (4-А кл., Залевська Л.В.). «Щедрість рідної землі» (4- кл., Шатова О.І.), «Свято Миколая» (4-Б кл., Галета Л.М.); виховні години «Хай живе наш рідний дім» (3-В кл., Дзіодзін С.В.), «Свято родинної кухні» (6-А кл., Мовчан Н.І.), «Славиться рід наш, сім’я наша» (10-А кл., Мрочко Л.В.).

Проводився конкурс малюнків «Тато, мама і я – щаслива сім’я», виставка робіт учнів і батьків. Батьки допомагали учням у створенні проектів з виховної роботи.

Протягом 2011-2012 н.р. по класах пройшли години спілкування на теми: «Сім’я в житті людини», «Сторінками сімейного альбому», «Сім’я – ключ до щастя», «Шануй батька й неньку, то буде тобі скрізь гладенько», «Ой, роде наш красний, роде наш прекрасний», «Цілую мовчки той рушник, що мати вишивала». У школі систематично працює педагогічний батьківський всеобуч.
Художньо-естетичне виховання
Художньо-естетичний аспект виховної роботи знайшов свою реалізацію в проведенні протягом навчального року загальношкільних заходів, а також участі школи в міських конкурсах і оглядах. Команда школи «Дивосвіт» прийняла активну участь в обласному конкурсі літературно-музичних композицій «Молодь обирає здоров’я». До 20-річчя незалежності України у школі пройшов фестиваль української пісні. Учні школи відвідали концерт Вінницької філармонії, стали учасниками міського і кущового обласного огляду художньої самодіяльності «Проліски надії», а зразковий танцювальний колектив «Акварель» прийняв участь у заключному гала-концерті у м.Вінниці.

Танцювальний колектив «Акварель» зайняв І місце в обласному конкурсі сучасного танцю «Подільський первоцвіт» (старша група) і ІІІ м. – молодша вікова категорія, а також стали дипломантами конкурсу « Музична парасолька».Члени драматичного гуртка підготували театралізовану казку «Колобок» та новорічну казку «Ялинка в гості до нас прийшла». Протягом навчального року у школі працювали гуртки даного спрямування: «Артстудія» (кер. Горбій О.Г.), драматичний (кер. Озерова Л.В.), танцювальний (кер.Макаревич О.О.)
Екологічне виховання
У рамках екологічного виховання у 2011-2012 н.р. відбулись трудові екологічні десанти з покращання та благоустрою шкільної території, декада екології, учні школи брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Колосок», «Юний дослідник». Створені проекти «Ліс – легені планети» (5-А кл.). «Квітковий вернісаж» (5-Б кл.), «Оцінка екологічного стану приміщень школи» (11-А кл.). Учителі школи брали участь в акції «За чисте довкілля». Проведено конкурс-огляд «Галерея кімнатних рослин».

Учні школи прийняли участь в конкурсі малюнків «У кого бджоли, у того й мед», малюнків і творів «Людина і ліс» в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Учні 11-х класів стали переможцями конкурсів науково-дослідницьких робіт МАН. Протягом навчального року у школі працювали гуртки «Зелена планета» (кер. Миколюк Ю.В.), «Людина і природа» (кер. Малініна І.М.).

Про підсумки проведення декади екології видано наказ по школі № 130 від 24.04.2012р.

Формування здорового способу життя

Формування основ здорового способу життя здійснюється через проведення різноманітних шкільних спортивних змагань, тижневика здорового способу життя, акції «Молодь проти наркоманії і СНІДу».

У школі відбулися тематичні бесіди, класні години, конкурси малюнків і плакатів «Мама, тато і я – спортивна сім’я», змагання з шахів, баскетболу, футболу, піонерболу, ігри на свіжому повітрі, кубок школи з пішохідного туризму у закритих приміщеннях, туристична гра «Робінзонада» (9-11 кл.). Учні і учителі школи брали участь в обласних змаганнях з туризму, виборовши призові місця. У школі протягом навчального року проводилися профілактичні заходи, спрямовані на попередження алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління серед неповнолітніх.

Членами драматичного гуртка (кер.Озерова Л.В.) для учнів 1-6 класів було показано театралізовану казку «Колобок» (по профілактиці шкідливих звичок), а для учнів 7-8 кл. – літературно-музична композиція «Ми за здоровий спосіб життя» (кер. гуртка Король Т.О.). Щомісячно проходили радіолінійки з охорони життя і здоров’я учнів.
Учнівське врядування

В системі роботи школи – робота Шкільного Містечка, члени якого допомагали у проведенні спортивно-масової роботи, здійснювали волонтерську роботу, роботу з ветеранами, шефську роботу з молодшими школярами. За участю членів ШМ відбувався випуск шкільної газети «Пошук», стінгазет, плакатів, проходили трудові десанти. Регулярно проводилися рейди-перевірки носіння шкільної форми, дотримання санітарно-гігієнічних норм чистоти по класах, акції «Запізненню – ні!», «Ні, тютюнопалінню!», «5 картоплин», «Подаруй книгу бібліотеці», «Серце до серця». Визначено переможця конкурсу «Кращий клас року», ним став 6-В кл. (кл. кер. Студоляк О.П.)
Трудове навчання та профорієнтація
Належна увага у 2011-2012 н.р. приділялася трудовому вихованню та профорієнтації.

Протягом навчального року учні школи приймали участь у трудових десантах з покращення прилеглої до школи території.

Психологом школи проведено дослідження професійних нахилів учнів 9-х і 11-х класів, групові консультації учнів і класних керівників 9-х класів щодо профільного навчання, години спілкування «Особливості профільного навчання», «Професії майбутнього, їх рейтинг», «Професійна освіта – крок до майбутньої професії», «Як не помилитися з вибором професії».

Учні 9-11 кл. з метою отримання профорієнтаційних послуг відвідали міський центр зайнятості. Відбулася зустріч учнів 11-х класів з представниками вузів м. Вінниці та м. Одеси.

У 2012-2013 н.р. основними завданнями виховної роботи школи є:

  • формування свідомого громадянина, патріота, людини з властивими їй особистісними якостями і рисами характеру, світоглядом і способом мислення, почуттями, вчинками, поведінкою, спрямованою на розвиток демократичного суспільства в Україні. Утвердження принципів загальнолюдської моралі;

  • формування моральних цінностей з позицій добра, справедливості, правди, людяності;

  • гармонійний розвиток дитини, підготовка до життя в існуючих соціальних умовах;

  • забезпечення повноцінного розвитку дітей, охорона і дисципліна їхнього здоров’я;

  • формування політичної і правової культури;

  • формування загальношкільного колективу на засадах учнівського самоврядування.

до 14.09

Організація роботи Шкільного Містечка

5-11 кл.

Педагог-організатор, ЗВР
14.09

Осінній ярмарок « Дари садів і городів ».

5-11 кл.

Педагог-організатор, класні керівники
до 20.09

Операція «Сім’я». Складання актів обстеження житлово-побутових умов сімей категорійних дітей.

1-11 кл.

Соціальний педагог, класні керівники, медсестра
21.09

Конкурс дитячого малюнку на асфальті до Міжнародного дня миру на тему «Хай завжди буде мир»

2-7 кл.

Педагог-організатор, класні керівники
17-21.09

Тематичні уроки, лекції, бесіди на теми: «Вінниччина у роки війни», «Рух опору у воєнні роки на Вінниччині», «Партизанськими стежками», «Шляхи мужності і слави»(до 71-річниці партизанського руху)

1-11 кл.

Класні керівники
до 28.09

Операція «Підліток». Рейд-перевірка умов проживання учнів, схильних до правопорушень, складання актів.

1-11 кл.

ЗВР, соціальний педагог, класні керівники
25.09

Вернісаж вітальних газет до Дня учителя

5-11 кл.

Класні керівники, учнівське врядування класу
27.09

Святковий концерт «Наша школа славна вчителями»
ЗВР, учн.врядування
До 27.09

Акція до Дня учителя «Ми вас пам’ятаємо, шановні ветерани» (привітання ветеранів педагогічної праці)
Учнівське врядування, педагог-організатор
Протягом місяця

Зустріч з представниками вузів « Сходинка в омріяну професію »

11 класи

Кл.керівники , ЗВР
До10.09

Конкурс малюнка « Спортивний феєрверк»

6-8 класи

Кл.керівники, Сташок Н.П.
До 20.09

Конкурс малюнка « Мій друг-світлофор»

3-5 класи

Кл.керівники, Сташок Н.П.  1   2   3

поділитися в соціальних мережахСхожі:

План роботи високопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів...
Аналіз діяльності педагогічного колективу І результативності освітнього процесу в 2012/2013 навчальному році та основні задачі на...

Робочий навчальний план харківської приватної загальноосвітньої школи...
Харківської приватної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Лєствіца» Харківської області

Старокостянтинівський районний методичний кабінет Миролюбненська зош і—ііі ступенів
Передерій Лариса Володимирівна, вчитель української мови та літератури Миролюбненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського...

План роботи валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів валківської...
Аналіз роботи за минулий навчальний рік та завдання на 2013/2014 навчальний рік

План роботи валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів валківської...
Аналіз роботи за минулий навчальний рік та завдання на 2013/2014 навчальний рік

План роботи валківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів валківської...
Аналіз роботи за минулий навчальний рік та завдання на 2013/2014 навчальний рік

Відділ освіти Маловисківської районної державної адміністрації Акт...
Маловисківської загальноосвітньої школи №3 І-ІІІ ст. Маловисківської районної ради Кіровоградської області та Робочої програми державної...

Урок фізики у 9 класі. Тема уроку
Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Балаклійської районної ради Харківської області

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №100
Протягом 2015/2016 навчального року педагогічний колектив школи працював над проблемою «Створення умов для підвищення ефективності...

Положення про козацькі класи
Дане Положення регулює питання організації та діяльності козацьких класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Сніжнянської...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

pravo.lekciya.com.ua
Головна сторінка