Пошук по сайту


Запорізька міська рада департамент освіти І науки, молоді та спорту управління освіти І науки територіальний відділ освіти, молоді та спорту ленінського району

Запорізька міська рада департамент освіти І науки, молоді та спорту управління освіти І науки територіальний відділ освіти, молоді та спорту ленінського районуЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЛЕНІНСЬКОГО РАЙОНУ

вул. Бородінська, 1а, м. Зaпopiжжя, 69096, тел.: (061)289-96-21, E-mail: lenroo@ukr.net Код ЄДРПОУ 37611401

Н А К А З

13.03.2014 № 103

Про стан роботи зі зверненнями

громадян в 2013 році та шляхи

удосконалення в 2014 році
В територіальному відділі освіти, молоді та спорту Ленінського району робота по розгляду звернень громадян щодо вирішення порушених питань протягом 2013 року здійснювалась згідно Закону України «Про звернення громадян», вимог Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/208 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпоряджень голови обласної державної адміністрації, рішень виконавчого комітету міської ради, наказів департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради, інших нормативно – правових документів.

Організаційно робота зі зверненнями громадян в територіальному відділі та навчальних закладах району забезпечена наказами ТВО від 02.07.2012 № 213 «Про заходи щодо попередження порушень Закону України «Про звернення громадян»», від 02.07.2012 № 212 «Про організацію особистого прийому та розгляду письмових звернень громадян у 2012р.». Інформація щодо здійснення особистого прийому начальником відділу, нормативно – правові акти здійснення зазначеної роботи, структура відділу та завдання його діяльності розміщені на стендах.

З метою удосконалення роботи зі зверненнями громадян в навчальних закладах територіальним відділом в квітні 2013 року для керівників навчальних закладів, проведений семінар за участю начальника відділу зі зверненнями громадян Запорізької міської ради Авраменко Н.О. На семінарі надано рекомендації щодо удосконалення діловодства, ведення та оптимізації роботи зі зверненнями громадян.

Питання роботи зі зверненнями громадян на постійному контролі територіального відділу. В грудні 2013 року територіальним відділом освіти, молоді та спорту здійснена тематична перевірка питання виконання чинного законодавства щодо роботи зі зверненнями громадян в закладах освіти №№ 73, ТОВ «НВК «Ліцей ЕІТ»» відповідно до річного плану роботи територіального відділу щодо здійснення контролю за діяльністю закладів освіти.

З метою подальшого удосконалення роботи територіального відділу, навчальних закладів зі зверненнями громадян
НАКАЗУЮ:

1. Роботу зі зверненнями громадян в територіальному відділі в 2013 році вважати задовільною.

2. Керівникам навчальних закладів:

2.1. Забезпечити проведення аналізу роботи зі зверненнями громадян в навчальному закладі та його розгляд на нараді з працівниками не рідше одного разу на рік.

2.2. Вжити дієвих заходів щодо приведення діловодства в навчальних закладах з питань роботи зі зверненнями громадян у відповідність до вимог чинного законодавства.

2.3. В разі збільшення кількості звернень громадян, здійснити аналіз причин та розробити відповідні заходи.

2.4. Забезпечувати якісний розгляд звернень громадян щодо компетентного вирішення порушених питань з безумовним дотриманням термінів розгляду.

2.5. Особливу увагу приділяти розгляду звернень громадян пільгових категорій та осіб, які потребують соціального захисту.

2.6. В разі відмови в задоволенні вимог, порушених в зверненні, забезпечити роз’яснення причин та порядок оскарження прийнятого рішення.

3. Головному спеціалісту Каплан С.В.:

3.1. Посилити контроль за станом роботи зі зверненнями громадян під час тематичного контролю діяльності навчальних закладів в 2014 – 2015 н.р.

3.2. Забезпечити проведення аналізу звітів керівників навчальних закладів з питань роботи зі зверненнями громадян за 2014 рік.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Начальник відділу Т.Я.Озерова

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Запорізька міська рада департамент освіти І науки, молоді та спорту...
Бородінська, 1а, м. Зaпopiжжя, 69096, тел.: (061)289-96-21, e-mail: Код єдрпоу 37611401

Запорізька міська рада департамент освіти І науки, молоді та спорту...
Бородінська, 1а, м. Зaпopiжжя, 69096, тел.: (061)2248860, e-mail: Код єдрпоу 37611401

Запорізька міська рада департамент освіти І науки, молоді та спорту...
Бородінська, 1а, м. Зaпopiжжя, 69096, тел.: (061)2248860, e-mail: Код єдрпоу 37611401

Нормативно-паравова документація міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни лист
Міністру освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь освіти І науки обласних, Київської та...

Міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни наказ
На виконання Закону України «Про дошкільну освіту», рішення колегії Міністерства освіти І науки, молоді та спорту від 04. 05. 2012...

212 положенн я про порядок розгляду письмових звернень громадян у...
Положення про порядок розгляду письмових звернень громадян у департаменті освіти І науки, молоді та спорту міської ради

Інститути післядипломної педагогічної освіти
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти І науки обласних, Київської та Севастопольської...

Методичні рекомендації до програми розвитку та виховання дитини раннього віку «Зернятко»
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти І науки обласних, Київської...

Департамент освіти І науки, молоді та спорту
Бородінська, 1а, м. Зaпopiжжя, 69096, тел.: (061)289-96-21, e-mail: lenroo@ukr. Код єдрпоу 37611401

Концепція сімейного виховання в системі освіти україни
Схвалено Вченою радою Інституту інноваційних технологій І змісту освіти Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України (протокол...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

pravo.lekciya.com.ua
Головна сторінка