Пошук по сайту


Засідання громадської ради при районній державній адміністрації

Засідання громадської ради при районній державній адміністрації

ПРОТОКОЛ № 1

засідання громадської ради при районній державній адміністрації

смт Теофіполь 24 лютого 2015 року

зал засідань районної ради 13.00 год.
Присутні: 8 членів громадської ради

Відсутні: 5 членів громадської ради через поважні причини
Запрошені: перший заступник голови райдержадміністрації Вільшинський Петро Григорович, голова районної ради Лебединський Віктор Вікторович, голова селищної ради Мельник Сергій Олексійович.
Веде засідання: Киричок Ніна Петрівна – голова громадської ради при райдержадміністрації.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ1. Зміни в пенсійному законодавстві.

Інформує: Лемішка Віра Миколаївна - заступник начальника заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Теофіпольському районі.

2. Різне.


1. Зміни в пенсійному законодавстві.
СЛУХАЛИ: Лемішку Віру Миколаївну, яка надала інформацію щодо окремих законів України, які набрали чинності з 01.01.2015 року, а саме:

- Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 № 76.

- Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік.

Відповідно до статті 50 Закону України «Про прокуратуру»:

  1. зменшено відсоток від заробітної плати для обчислення пенсії з 70 до 60;

  2. позбавляються права на одержання пенсії особи» звільнені з роботи у зв'язку з притягненням до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією;

  3. умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України.

Відповідно статті 39, 50-54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадин, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» статтю 39 виключено:

1) доплата за проживання на забрудненій території починаючи з

01 .01 .2015 року не встановлюється

2) щомісячна додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров'ю призначається у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України;

3) щомісячна компенсація у разі втрати годувальника призначається на кожного непрацездатного члена сім'ї, який був на його утриманні, у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України;

4) додаткова пенсія за шкоду, заподіяну здоров ю, та щомісячна

компенсація сім'ям за втрату годувальника внаслідок чорнобильської катастрофи з урахуванням інших доходів не можуть перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність;

5) умови, порядок призначення та мінімальні розміри пенсії, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, І пенсії у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи визначаються актами Кабінету Міністрів України з відповідних питань.
Відповідно до статті 31, 37, 37 Закону України «Про державну службу»:

1 ) скасовано норму щодо здійснення щомісячних виплат державним службовцям у відставці до досягнення пенсійного віку;

2) зменшено відсоток від заробітної плати для обчислення пенсії з 70 до 60;

3) виключено норму щодо порядку виплати дострокової пенсії у період роботи (аналогічне положення передбачено пунктом 6 Прикінцевих положень Закону №76);

4) умови та порядок перерахунку призначених пенсій визначаються Кабінетом Міністрів України.

Стаття 5 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» передбачає позбавлення права на пенсію за умисне кримінальне правопорушення, вчинене з використанням свого посадового становища, або притягненням до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією.

Стаття 21 Закону України«Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку». У відповідну статтю виключено. Пенсії за півтора роки до досягнення пенсійного віку особам, яких звільнено з роботи у зв'язку з виявленою невідповідністю займаній посаді за станом здоров'я; не призначаються. Виплата раніше призначених пенсій продовжується. Дострокові пенсії, призначені до набрання чинності цим законом № 76, працюючим пенсіонерам не виплачуються (и. 6 Прикінцевих положень Закону №76).

Стаття 24 Закону України«Про наукову і науково- технічну діяльність:

  1. зменшено відсоток для обчислення пенсії з 80 до 60, для пенсій по І та II групі інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві з 80 до 60 та з 60 до 50 відповідно, для пенсій у зв'язку з втратою годувальника з 80 до 60 - для трьох утриманців, з 60 до 50 - для двох утриманців;

  2. науковий (науково-педагогічний) працівник, звільнений у зв'язку із засудженням за умисний злочин, вчинений з використанням свого посадового становища, або притягненням до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, позбавляється права на одержання пенсії, передбаченого цією статтею. У таких випадках пенсія науковим (науково-педагогічним) працівникам призначається на загальних підставах.

Пункт "в" статті 12 Закону України «Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблоку цієї АЕС на екологічно безпечну систему». Положення виключено. Пенсії до досягнення пенсійного віку вивільненим особам, не призначаються. Виплата раніше призначен их пенсій продовжується. Дострокові пенсії, призначені до набрання чинності цим законом № 76, працюючим пенсіонерам не виплачуються (п. 6 Прикінцевих положень Закону№76).

Стаття 21 Закону Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування». посадова особа місцевого самоврядування, звільнена з посади або яка достроково припинила свої повноваження в разі набрання законної сили обвинувальним вироком суду щодо неї або набрання законної сили рішення суду щодо притягнення її до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення»; пов'язаного з корупцією, позбавляється права на одержання пенсії, передбаченої ч. 7 цієї статті. У таких випадках пенсія посадовій особі місцевого самоврядування призначається на загальних підставах.

Стаття 20 Закону України «Про статус народного депутата»:

1) зменшено відсоток від заробітної плати для обчислення пенсії з 70 до 60;

2) умови та порядок перерахунку призначених пенсій народним депутатам України визначаються Кабінетом Міністрів України;

3)позбавлення права на пенсійне забезпечення народного депутата України, повноваження якого припинено достроково у зв'язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо нього, або за рішенням суду в разі невиконання вимоги щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності, або якого було притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, з наслідком чого не стало дострокове припинення повноважень цього народного депутата. У таких випадках пенсія народному депутату України призначається на запільних підставах.

Стаття 5 Закону України «Про індексацію грошових доходів населення». Проведення індексації грошових доходів населення здійснюється в межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування на відповідний рік.

Стаття 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни». Розмір підвищення до пенсії визначається Кабінетом Міністрів України

Пункт 7 розділу XV «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Положення виключено. Але аналогічне положення передбачено пунктом 6 Прикінцевих положень Закон України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» №76: Установити, що достроково призначені пенсії за віком з урахуванням пункту «в» частини другої статті 12 Закону України «Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблоку цієї АЕС на екологічно безпечну систему », статті 21 Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» та статті 49 Закону України «Про зайнятість населення», до набрання чинності цим Законом, працюючим пенсіонерам не виплачується.

Стаття 138 Закону України «Про судоустрійій і статус суддів»:

1) зменшено відсоток від грошового утримання для обчислення пенсії з 70 до 60;

2) умови та порядок перерахунку раніше призначеного щомісячного довічного грошового утриманця суддів Конституційного Суду України визначаються Кабінетом Міністрів України;

Стаття 49 Закону України «Про зайнятість населення». Статтю виключено. Пенсії до досягнення пенсійного віку вивільненим особам, не призначаються. Виплата раніше призначених пенсій продовжується. Дострокові пенсії, призначені до набрання чинності цим законом № 76, працюючим пенсіонерам не виплачуються (п. 6 Прикінцевих положень Закону№76).

Стаття 86 Закону України«Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року:

1 ) зменшено відсоток від заробітної плати для обчислення пенсії з 70 до 60;

2) особи звільненні з роботи в порядку дисциплінарного стягнення з позбавленням класного чину або позбавлені класного чину за вироком суду, втрачають право на пенсійне забезпеченням за вислугу років. Право на одержання пенсії, передбаченої цією статтею, позбавляються також особи, звільнені з роботи у зв'язку з засудженням за умисне кримінальне правопорушення, вчинене з використанням свого посадового становища, або притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією. У таких випадках пенсія прокурорам і слідчим призначається на загальних підставах;

3) умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України.
Закон України «Про Державний бюджет України на 2015 рік».


Вид виплати

3 1 січня 2015

3 1 грудня 2015

Прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць

1176 гривень

1330 гривень

дітей віком до 6 років;

1032 гривень

11 67 гривень

дітей віком від 6 до 1 8 років:

1286 гривень

1455 гривень

працездатних осіб

1218 гривень

1378 гривень

осіб, які втратили працездатність:

949 гривень

1 074 гривень

Мінімальна заробітнії плата

1218 гривень

13 78 гривень
УХВАЛИЛИ: інформацію В. Лемішки взяти до відома.

2. В різному на обговорення виносились ряд питань по благоустрою селища, доплати до пенсії ветеранам Великої Вітчизняної війни на 9 травня.

Розглянуто звернення учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, Короля Леоніда Сергійовича щодо виділення житла, звернення працівників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації щодо зменшення розміру зарплати.

Стосовно розглянутих питань заслухано пропозиції від членів громадської ради.

Голова громадської ради Н. Киричок

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Засідання громадської ради при районній державній адміністрації
Веде засідання: Киричок Ніна Петрівна – голова громадської ради при райдержадміністрації

Засідання громадської ради при районній державній адміністрації
Запрошені: В. Писарук, М. Корнійчук – представники від районної організації «Батьківщина»

Засідання: Киричок Ніна Петрівна – голова Громадської ради при райдержадміністрації
Громадської ради Теофіпольський районний осередок інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Інститут реабілітації...

Розпорядження
Створити громадську раду при Скадовській районній державній адміністрації у складі згідно з додатком

Протокол засідання Комісії з питань культури, мистецтва та галузевої...
Присутні: члени та експерти Комісії з питань культури, мистецтва та галузевої освіти – 8 осіб (додаток №1), секретар Громадської...

Засідання громадської ради при районної державної
Про результати соціально-економічного та суспільно-політичного розвитку району за І півріччя поточного року

Рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації центру приймається...
Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації

Розпорядження
Про створення при районній державній адміністрації робочої групи з підтримки та впровадження заходів щодо засудження комуністичного...

Голови районної державної адміністрації
Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад в районній державній адміністрації

Звіт голови районної державної адміністрації про виконання
Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення районної ради від 7 серпня 1997 року №157 “Про делегування повноважень районної ради...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації

pravo.lekciya.com.ua
Головна сторінка